• Wpisów: 204
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:44
  • Licznik odwiedzin: 11 837 / 3223 dni
 
hebronn
 
Samirra: Największe i najmniejsze penisy
Chociaż pomiary penisów nie są zawsze zgodne z prawdą (każdy pan wie dlaczego) istnieją jednak także wiarygodne dane.
Najbardziej pokaźnych rozmiarów penis ma udokumentowaną długość 34 cm i średnicę 16 cm.

Pomiarów dokonał na początku XX wieku doktor Robert L. Dickenson (czy nazwisko ma tu jakieś znaczenie?). W obecnych czasach o rekord może pokusić się Jonah Falcon, którego prącie mierzy całe 35 centymetrów. Jednak dane te nie są nigdzie zarejestrowane. Podobnie rzecz się ma z legendarnych wręcz rozmiarów penisem Rasputina (niektórzy dawali mu nawet ponad 40 cm - rzekomy członek na zdj.). Nie ma dokumentacji, została jedynie legenda i domniemany - do dziś trzymany w formalinie - odcięty szarlatanowi organ.

Największe i najmniejsze penisy
Jeżeli chodzi z kolei o najmniejsze z najmniejszych odnotowanych przyrodzeń, to tutaj rekord jest wręcz przerażający. Najmniejszy penis z udokumentowanych mierzy sobie zaledwie jeden centymetr!

Oczywiście takie zmiany, mają charakter chorobowy, mówi się wówczas o hipoplazji kongenitalnej, polegająca na tym, że penis, którego większa część znajduje się z reguły wewnątrz ciała, jest bezpośrednio przyrośnięty do łona, czyli trzon penisa praktycznie nie istnieje.

W królestwie zwierząt najbardziej uhonorowany jest, rzecz jasna, płetwal błękitny, którego penis osiąga długość trzech metrów i ma średnicę 30 centymetrów.
Hipopotamy i słonie są na drugim, choć jakże odległym miejscu z penisami długości do 60cm.

Nie możesz dodać komentarza.